מרפאה וטרינרית מודיעין
דר' עמוס לוי
Veterinary Clinic Modiin
Drs. Amos Levy
 

עוד

דף הבית >> עוד

קישורים לאתרים עליהם אני ממליץ. 

אתר ארגון הרופאים הווטרינרים לחיות בית. הארגון הזה, בו אני שמח להיות חבר, מאגד את רוב הווטרינרים הקליניים, כלומר את רוב עמיתיי שכל עיסוקם או עיקרו הוא רפואת חיות מחמד. זאת בשונה מחברינו הווטרינרים הפעילים בתעשייה, במחקר, בממשלה וברשויות המקומיות, בפיקוח התברואתי ועוד. הארגון  מזמן את החברים לכנסים מקצועיים ולימודי המשך המועברים על ידי מרצים מהארץ ומחו"ל. אלה מאפשרים לנו להתעדכן בהתפתחויות התכופות במקצוע, לתועלתם של הקליינטים והפציינטים... בנוסף, ללקוח יש כתובת אליה הוא יכול לפנות במקרים של מחלוקות עם הוטרינר החבר .

מי שרוצה לאמץ לעצמו כלב או חתול - טוב יעשה אם יבחר מתוך המוני חיות המחמד חסרי הבית. אלה מוחזקים בעמותות השונות וגם בתחנות ההסגר של העיריה. להסברים ניתן לפנות אלי בדואל vetamos1@gmail.com

מי שיש להם חיות מחמד כגון ציפורים, זוחלים וכד' שמעוניינים לבקר אצל וטרינר שמתעניין בתחום הזה במיוחד, אשר משתלם בו בקביעות ואשר מקדיש לנושא שעות מרפאה רבות ומי שאינם נרתעים מלהקדיש לשם כך נסיעה של 20 דקות לחולון יפנו לדר' עמיר מאורר. עמיר הוא מקצוען ופרפקציוניסט וחוץ מזה גם חבר טוב. מהסיבות האלה אני ממליץ עליו.

 
לייבסיטי - בניית אתרים